Srpen 2011

,,Musím jíst zdravěji!'' říká Sel

13. srpna 2011 v 16:20 Novinky o Sel
Nedávná hospitalizace Seleny vyděsila snad všechny její fanoušky. Naštěstí to nebylo nic vážného a Sel už víc, proč nebyla ve své kůži…
Selena musela minulý pátek vyhledat lékařskou pomoc. Necítila se dobře a trpěla velkými bolestmi hlavy. Sama celou situaci připisuje tomu, že nevěnuje pozornost správnému jídlu. Obvykle si totiž energii doplňuje hlavně čokoládou nebo tučným jídlem.

"Miluju M&Ms, Kit Kats a Snickers… a úplně nejvíc, když se dívám na nějaký film. Nemám problém s tím, že bych nejedla, ale spíš v tom, že jím věci, které nejsou zrovna zdravé," přiznala Selena.

Na Selenu teď bude dohlížet mamka Mandy, která se bude starat o to, aby její strava byla dost pestrá. Selena teď musí od základu změnit svoje návyky, i proto si povede deník, kam si bude zapisovat, co kdy jedla. "Mamka mi vždycky dávala spoustu vitamínů, ale já byla tvrdohlavé dítě, takže jsem jedla kdy a co jsem chtěla," vidí příčinu svých špatných návyků.

"Musím prostě jíst zdravější věci jako je třeba špenát a brokolice," ví Selena, "jenže já je mám ráda tak trochu ´nezdravě´ - zalité smetanou nebo se sýrem."

Mamka Mandy si je jistá, že bude zase brzy v pořádku, jen co si trochu odpočine. Tajný zdroj blízký rodině nám řekl: "Mandy je úžasná. Vůbec nemá potřebu se hřát na slávě Seleny, jako jiní rodiče. Chce si ale být jistá, že její dcera povede normální život i ve vší té záři reflektorů."


Selena teď měla plno práce s uvedením svého posledního filmu Monte Carlo. Frmol kolem celého proma a nacpaný diář určitě také přispěly k jejímu kolapsu. Snad už bude ale vše v pořádku.


zdroj bravo

Selenino nové CD

13. srpna 2011 v 16:18 Novinky o Sel
Seleně 24. června,vyšlo nové album. Je v pořadí již třetí a nese název When The Sun Goes Down.Původní název alba měl být 'Otherside', ale Selena si nakonec vybrala jiný, právě podle písničky When The Sun Goes Down. Na tomhle albu je vidět, jak Selena Gomez hudebně zraje, a z Disney mláďátka se stává uznávaná zpěvačka.

"Sama cítím, že jsem vyrostla, změnila se," říká Sel. "Tahle muzika je veselá, je hodně, opravdu hodně taneční. Celé album má ale podobnou atmosféru jako to předchozí, ale přeci jenom je zase o kousek lepší," usmívá se.

"Nejvíc z celého alba miluju singl Who Says. Je to pro mě srdcová záležitost, i když vím, že se pořád mám co učit, že jsem ho rozhodně nepodala jako nejlepší z nejlepších. Mám ráda ten text i melodii, není pomalá, ani rychlá, a dodává mi sílu a energii," prozradila nám Selena.

Zároveň dodává, že má z alba obrovskou radost a doufá, že bude pro spoustu posluchačů inspirující. "K téhle desce plánujeme také turné a já se těším, až poznám všechny své fanoušky a místa, kde se plánujeme zastavit. Bude to vážně super!


01. Love You Like A Love Song
02. Bang Bang Bang
03. Who Says
04. We Own The Night
05. Hit The Lights
06. Whiplash
07. When The Sun Goes Down
08. My Dilemma
09. That's More Like It
10. Outlaw
11. Middle Of Nowhere
12. Dices (Die spanische Version von 'Who Says')
"


Selena - Love You Like A Love Song

13. srpna 2011 v 16:15 Novinky o Sel
Seleně vyšlo 24. června nové album. Je v pořadí již třetí a nese název When The Sun Goes Down. Hned první písničkou je Seleny oblíbená Love You Like A Love Song a právě minulý týden se k ní objevil velmi originální klip.

Původně se měl odehrávat na pláži v kalifornském Malibu, kde se točily romantické scény s koněm, obarveným na růžovou barvu. Jen co se to ale dozvěděli ochránci zvířat z organizace PETA, okamžitě začali protestovat a obvinili Sel a celý štáb z jeho týrání.

I když se celá produkce bránila tím, že žádné zvíře neutrpělo sebemenší újmu a barva, kterou byl kůň barvený, jen jen potravinářská, rozhodli se nakonec, že se právě kontroverzní scény v klipu neobjeví.
Nikdo tedy netušil, v jakém stylu klip Love You Like A Love Song nakonec bude.


Demi - Dala jsem do toho všechno

13. srpna 2011 v 15:59 info
Jestli jsi už viděla nový klip Demi Lovato - Skyscraper, musí ti být jasné, že celé nové sólové album je pro Demi hodně intimní záležitost po náročném roce.
V písničkách na novém albu se Demi vyzpívává z problémů, o který nidky před tím nemluvila. Už dříve se sice přiznala k sebepoškozování, mluvila i o své bipolární poruše a problémech s váhou. Cítila ale, že bude dobře, když sáhne ještě hlouběji a vypovídá se ještě víc.

"Na albu jsou některá témata, která jsou pro mě hodně hluboko a já je tak dostala ven," přiznává. "Zpívám tam o věcech, o který jsem dřív ani nemluvila."


Demi také prozradila, že má na těle nové tetování - kříž, pro který vybrala místo na ruce. "Jsem hodně spirituální. Věřím v Boha, jsem křesťanka, takže kde je lepší místo na takové tetováním než na ruce, ve které držím mikrofon..."


Přes všechno, z čeho se Demi chtěla vypovídat, jsou na albu i 'lehčí' momenty, třeba duety s ve stylu R&B. "Jsou tam určitě i světlejší a lehčí pocity. všechny písně nejsou tak intenzivní, jako právě Skyscraper,"vysvětlila Demi.zdroj bravo

Demi Lovato - nebyla jsem dobrým vzorem

13. srpna 2011 v 15:46 info
Demi rozčilovalo, když jí mladé fanynky říkaly, že je pro ně inspirací a že chtějí být jako ona. Proč?!
Demi Lovato rozhodně nemá jednoduchý život, který bysme jí museli závidět. My zvenčí většinou vidíme jen pozlátko, večírky, róby, drahé dovolené a vysoké honoráře, zkrátka jen to hezké. Na druhou stranu je pravda, že celebrity se 'tím špatným' moc nechlubí, ale kdo ano.
Demi nikdy nechápala mladé holčiny, které k ní vzhlížely jako 'k té herečce z televize' a psaly jí obdivné dopisy s tím, že chtějí být jako ona. Vždycky na to reagovala: "Holky, vzpamatujte se!" "Vždycky jsem měla sto chutí s nimi zatřást a zeptat se: Proboha pročččč!!???" svěřuje se Demi.


Její reakce je pochopitelná, hlavně po tom, co si prošla tříměsíčním léčebným pobytem kvůli psychickým problémům a problémům s příjmem potravy. "Můj opravdový život je vážně absolutně jiný, než role, kterou jsem hrála v Sonny with a Chance," říká Demi.


Tříměsíční pobyt na klinice Demi ale pomohl nejen zdravotně, ale i psychicky. Srovnala si hodnoty, uvědomila si, co opravdu chce. Tahle velká změna se projevila i na její práci a důkazem je první singl Skyscraper z chystaného třetího studiového alba.

"Teď se konečně cítím tak, že bych mohla lidi inspirovat. A jsem na to všechno pyšná, " říká už Demi.

A když se jí zeptáte, proč své problémy netají stejně, jako řada dalších? "Protože vím, že pokud tím pomůžu jednomu člověku nebo jedné rodině, stálo to za to. Myslím si, že vůbec není náhoda, že mě Bůh postavil před takovouhle zkoušku a zároveň mi dal možnost, abych o tom mluvila," říká Demi, která se neskrývá ani se svou vírou v Boha. "Můj cíl je víc, než být jen zpěvačkou nebo herečkou. Stojí za to navázat kontakt s lidmi a mluvit o věcech, o kterých se každému mluví těžko," říká Demi s jasnou představou.

zdroj bravo