Demi Lovato - nebyla jsem dobrým vzorem

13. srpna 2011 v 15:46 |  info
Demi rozčilovalo, když jí mladé fanynky říkaly, že je pro ně inspirací a že chtějí být jako ona. Proč?!
Demi Lovato rozhodně nemá jednoduchý život, který bysme jí museli závidět. My zvenčí většinou vidíme jen pozlátko, večírky, róby, drahé dovolené a vysoké honoráře, zkrátka jen to hezké. Na druhou stranu je pravda, že celebrity se 'tím špatným' moc nechlubí, ale kdo ano.
Demi nikdy nechápala mladé holčiny, které k ní vzhlížely jako 'k té herečce z televize' a psaly jí obdivné dopisy s tím, že chtějí být jako ona. Vždycky na to reagovala: "Holky, vzpamatujte se!" "Vždycky jsem měla sto chutí s nimi zatřást a zeptat se: Proboha pročččč!!???" svěřuje se Demi.


Její reakce je pochopitelná, hlavně po tom, co si prošla tříměsíčním léčebným pobytem kvůli psychickým problémům a problémům s příjmem potravy. "Můj opravdový život je vážně absolutně jiný, než role, kterou jsem hrála v Sonny with a Chance," říká Demi.


Tříměsíční pobyt na klinice Demi ale pomohl nejen zdravotně, ale i psychicky. Srovnala si hodnoty, uvědomila si, co opravdu chce. Tahle velká změna se projevila i na její práci a důkazem je první singl Skyscraper z chystaného třetího studiového alba.

"Teď se konečně cítím tak, že bych mohla lidi inspirovat. A jsem na to všechno pyšná, " říká už Demi.

A když se jí zeptáte, proč své problémy netají stejně, jako řada dalších? "Protože vím, že pokud tím pomůžu jednomu člověku nebo jedné rodině, stálo to za to. Myslím si, že vůbec není náhoda, že mě Bůh postavil před takovouhle zkoušku a zároveň mi dal možnost, abych o tom mluvila," říká Demi, která se neskrývá ani se svou vírou v Boha. "Můj cíl je víc, než být jen zpěvačkou nebo herečkou. Stojí za to navázat kontakt s lidmi a mluvit o věcech, o kterých se každému mluví těžko," říká Demi s jasnou představou.

zdroj bravo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama