,,Musím jíst zdravěji!'' říká Sel

13. srpna 2011 v 16:20 |  Novinky o Sel
Nedávná hospitalizace Seleny vyděsila snad všechny její fanoušky. Naštěstí to nebylo nic vážného a Sel už víc, proč nebyla ve své kůži…
Selena musela minulý pátek vyhledat lékařskou pomoc. Necítila se dobře a trpěla velkými bolestmi hlavy. Sama celou situaci připisuje tomu, že nevěnuje pozornost správnému jídlu. Obvykle si totiž energii doplňuje hlavně čokoládou nebo tučným jídlem.

"Miluju M&Ms, Kit Kats a Snickers… a úplně nejvíc, když se dívám na nějaký film. Nemám problém s tím, že bych nejedla, ale spíš v tom, že jím věci, které nejsou zrovna zdravé," přiznala Selena.

Na Selenu teď bude dohlížet mamka Mandy, která se bude starat o to, aby její strava byla dost pestrá. Selena teď musí od základu změnit svoje návyky, i proto si povede deník, kam si bude zapisovat, co kdy jedla. "Mamka mi vždycky dávala spoustu vitamínů, ale já byla tvrdohlavé dítě, takže jsem jedla kdy a co jsem chtěla," vidí příčinu svých špatných návyků.

"Musím prostě jíst zdravější věci jako je třeba špenát a brokolice," ví Selena, "jenže já je mám ráda tak trochu ´nezdravě´ - zalité smetanou nebo se sýrem."

Mamka Mandy si je jistá, že bude zase brzy v pořádku, jen co si trochu odpočine. Tajný zdroj blízký rodině nám řekl: "Mandy je úžasná. Vůbec nemá potřebu se hřát na slávě Seleny, jako jiní rodiče. Chce si ale být jistá, že její dcera povede normální život i ve vší té záři reflektorů."


Selena teď měla plno práce s uvedením svého posledního filmu Monte Carlo. Frmol kolem celého proma a nacpaný diář určitě také přispěly k jejímu kolapsu. Snad už bude ale vše v pořádku.


zdroj bravo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 frajowe frajowe | Web | 30. srpna 2011 v 15:22 | Reagovat

Díky :-)

2 Gisselle Tussan Gisselle Tussan | Web | 1. září 2011 v 11:12 | Reagovat

Na tuhle zprávu jsem před časem už někde narazila - možná, že na tvým blogu :-) Spřátelila bych, ale Selenu Gomez nemám ráda, tudíž by mi ty články moc neřekly...budu ale ráda, když mě navštívíš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama