Selenino nové CD

13. srpna 2011 v 16:18 |  Novinky o Sel
Seleně 24. června,vyšlo nové album. Je v pořadí již třetí a nese název When The Sun Goes Down.Původní název alba měl být 'Otherside', ale Selena si nakonec vybrala jiný, právě podle písničky When The Sun Goes Down. Na tomhle albu je vidět, jak Selena Gomez hudebně zraje, a z Disney mláďátka se stává uznávaná zpěvačka.

"Sama cítím, že jsem vyrostla, změnila se," říká Sel. "Tahle muzika je veselá, je hodně, opravdu hodně taneční. Celé album má ale podobnou atmosféru jako to předchozí, ale přeci jenom je zase o kousek lepší," usmívá se.

"Nejvíc z celého alba miluju singl Who Says. Je to pro mě srdcová záležitost, i když vím, že se pořád mám co učit, že jsem ho rozhodně nepodala jako nejlepší z nejlepších. Mám ráda ten text i melodii, není pomalá, ani rychlá, a dodává mi sílu a energii," prozradila nám Selena.

Zároveň dodává, že má z alba obrovskou radost a doufá, že bude pro spoustu posluchačů inspirující. "K téhle desce plánujeme také turné a já se těším, až poznám všechny své fanoušky a místa, kde se plánujeme zastavit. Bude to vážně super!


01. Love You Like A Love Song
02. Bang Bang Bang
03. Who Says
04. We Own The Night
05. Hit The Lights
06. Whiplash
07. When The Sun Goes Down
08. My Dilemma
09. That's More Like It
10. Outlaw
11. Middle Of Nowhere
12. Dices (Die spanische Version von 'Who Says')
"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama