Září 2011

klik ;)

21. září 2011 v 10:34 co se jinam nevešlo
koukněte se na blog o Miley Cyrus

novej dess ;)

20. září 2011 v 10:49 deník
Takže,dala jsem sem novej dessign,doufám že se líbí...ocenila bych nějakej koment ;)

Justin Bieber: Počkám než mi bude pětadvacet. Pak se ožením

20. září 2011 v 10:24
NEW YORK : Justinovi Biebrovi je pouhých 17 let , ale už myslí na svatbu. V rozhovoru pro Women's Wear Daily bez rozmyšlení uvedl, že by se chtěl v pětadvaceti letech oženit.


V rozhovoru se mladého zpěváka zeptali, kde by se viděl za pět let. Na to odpověděl: "Za pět let nevím, ale ve 25 nebo 26 bych chtěl být ženatý nebo přinejmenším začít budovat rodinu. Chtěl bych být mladý otec." Ještě dodal, že by chtěl dokázat vše, co si doteď přál - být úspěšný.

Přestože se za deset let vidí spolu s paní Bieberovou neznamená, že nějak spěchá. Takže osudy jeho milujících fanynek stále nejsou zpečetěny. Popový zpěvák totiž ještě v rozhovoru dodal, že se rozhodně nechce ženit teď.

Momentálně má nejblíže k paní Bieberové jeho přítelkyně Selena Gomez. Pokud jim to spolu vydrží, možná z ní za těch 8 let bude Selena Bieber. Justin se každopádně připravuje na roli otce velice vážně. Nedávno byl v Atlantě viděn s malým dítětem. Chlapec se údajně ztratil a Justin ho zavedl zpět do restaurace, aby se neztratil.

I přes to, že mu je pouhých 17, děla toho pro komunitu mnoho. Možná to bude tím, že měl těžké mládí a s rodinou se sotva uživili. "Říkal jsem si vždycky, že pokud se stanu slavným a bohatým, budu pomáhat těm, co si to nemůžou dovolit. Proto pracuju v malém občerstvení v mém městě, kde jsem vyrůstal."

Pomohl své oblíbené charitě Pencils of Promise v New Yorské módní show, která vytěžila peníze na postavení celé školy. Justin peníze získal od svých fanoušků, kteří se s ním chtěli setkat. Stálo je to pouhých 3500 korun za každého a jako bonus dostali i speciální tričko. Za tu cenu to muselo být vážně velmi speciální tričko.

Justin o sobě tvrdí, že je vlastně obyčejný sedmnáctiletý teenager. Má rád zábavu s přáteli a sport. Rád prý hraje lední hokej a zahraje si i basketbal. Čas od času neopovrhne ani fotbalem.

Sel byla na premiéře filmu Abduction

19. září 2011 v 9:42 Novinky o Sel
Nový film,který měl premiéru 15.září.Byla tam s Justinem.
Ve filmu má hlavní roli Taylor Lautner


Ty šaty sou vážně ÚŽASNÝ ... TADY máte víc fotek z premiéry

Co miluje Selena na Justinovi?

19. září 2011 v 8:36 Novinky o Sel

Je to jeho kariéra, peníze, 'nevinný vzhled' nebo něco úplně jiného, co zůstává skryté? Selena nám to prozradila!
Selena chodí už skoro celý rok s o rok mladším Justinem. Co jí k němu táhne? Prý ji dostal svým smyslem pro humor!

Prozradila nám: "Když jste zamilovaní, milujete i někoho, kdo není absolutně dokonalý. Každý má nějaké mouchy, ale to je právě to hezké. Důležitá je pro mě i důvěra. Je přeci hezké, mít někoho na své straně, kdo vám rozumí. Justin navíc umí spoustu věcí báječně zlehčit a má hodně skvělých nápadů!"


Selena vypadá s mladším Justinem opravdu šťastná, ale i přesto říká, že se kvůli žádnému klukovi měnit nebude. Udělala to prý jednou, a když vztah skončil, zjistila, že už nemá žádné své kamarády, se kterými před tím trávila čas. Od té doby je rozhodnutá, být vždy jen sama za sebe.

"Tenkrát jsem to celou dobu nebyla já. Pořád jsem se snažila být pro něj perfektní, až ze mě byl někdo úplně jiný," ví už teď Sel.

"Nikdo kolem mě ho tenkrát neměl rád, ale já neposlouchala. Teď jsem už ale silnější a vím, že to takhle nefunguje. Hnala bych kluka, který by mě chtěl mít jinou," směje se zamilovaná Selena!