Říjen 2011

Justin Bieber chystá vánoční album!

21. října 2011 v 21:48
Už od 1. listopadu 2011 najdeš na pultech music shopů album s názvem Under The Mistletoe (Pod jmelím). Jde o novou desku Justina Biebera (17) a kromě něj se na albu objeví i song How To Love s Lil Waynem nebo společný song s Boyz II Men.

Navíc na desce najdeš i super duety se Seanem Kingstonem a Taylor Swift, které jsou podle Justinových slov obzvlášť vydařené.

Podle zatím posledních zpráv, které Justin vypustil, si na CD zazpívá i duet se svým kámošem Usherem: "Jo, je to tak. Mělo to být překvapení, ale fans to nějak zjistili, takže potvrzuji - Usher bude na mém vánočním albu."

Justin Bieber a Selena Gomez: pozvánka k Beckhamovým!

21. října 2011 v 21:46 Novinky o Sel

Justin a slavný fotbalista David Beckham, jehož synové Brooklyn (12), Romeo (9) a Cruz (6) jsou zpěvákovými velkými fanoušky, se potkali už několikrát a podle Justinových slov si padli do oka: "Skvěle si rozumíme. David je milý a vtipný člověk." Romeo je navíc tak velkým zpěvákovým obdivovatelem, že když se Beckhamovým nedávno narodila vytoužená dcera Harper Seven, chtěl, aby ji rodiče pojmenovali Justin Bieber Beckham. :-)

Ačkoli se s Beckhamovými chlapci vídá Justin poměrně často, sportovcovu manželku, zpěvačku a bývalou členku skupiny Spice Girls, Victorii ještě poznat nestihl: "Působí na mě jako opravdu cool rodina. Rád bych s nimi strávil víc času a moc by mě těšilo, kdyby se z nás stali opravdoví přátelé."

Zdá se, že Justinův sen se už brzy splní. Beckhamovi totiž pozvali jeho a Selenu, se kterou od března randí, na společný oběd. "Hledáme teď všichni volný termín ve svých diářích, kdybychom společné jídlo uskutečnili. Všichni jsme velice vytížení."

Justin ještě na závěr dodává: "Oni jsou vážně skvělí. Poslal jsem po Davidovi klukům pár podepsaných dárků, jako CD, trička a podobně a pokaždé, když jsem je pak potkal, tak mi za ně moc děkovali a říkali, jak si jich váží. Victoria mě pokaždé nechává pozdravovat, takže i když jsem jí nikdy osobně neviděl, musím říct, že je vážně sladká. Těším se, až ji poznám a až je uvidím všechny dohromady. Jednou bych chtěl mít taky takovou rodinu."Taylor Swift je ženou roku!

15. října 2011 v 16:23 co se jinam nevešlo

Tvrdí to americký magazín Billboard, který tuto anketu vyhlašuje pravidelně každý rok na podzim.
Jedenadvacetiletá Taylor je tak nejmladší osobou v historii, která toto prestižní ocenění získala. V minulosti se titulem Žena roku mohla pyšnit například Beyonce Knowles nebo zpěvačka Black Eyed Peas Fergie, která vyhrála loni.

Hlavní editor časopisu Bill Werde říká: "Taylor dokázala, že je špičková skladatelka napříč všemi žánry a my doufáme, že díky Billboardu se teď o ní a jejích úspěších bude mluvit ještě mnohem víc. Cenu Žena roku si opravdu zaslouží!"

"Je až z podivem," dodává ještě editor: "Že Taylor v tak nízkém věku dokáže ovlivňovat lidi kolem sebe. Je obrovskou inspirací pro všechny začínající zpěváky, skladatele a textaře. Je neuvěřitelně silná, ale přitom je to stoprocentní žena. Určitě budeme sledovat její kariéru dál."

Taylor si svou cenu převezme 2. prosince na slavnostním večeru v New Yorku.

Sel v časopisech

14. října 2011 v 10:22 Novinky o Sel

BillboardBlissTeen VogueSelena v MTV EMA 2011

14. října 2011 v 9:35 Novinky o Sel

Selena bude jako hostitel,v MTV EMA.
Řekla: ,,Jsem tak nadšená,je to sen!Je to obrovská čest,která vždy užívá největších hvězd v hudbě z celého světa.''


Demi Lovato - Skyscraper

7. října 2011 v 9:22 písničky

Tuhle písničku miluju... ♥


Selena Gomez: můj vysněný víkend

7. října 2011 v 9:03 Novinky o Sel

Relax, váleníčko, nákupy, scházení se s kamarády... Speciálně pro Girl! si tahle hollywoodská star vymyslela a naplánovala svůj ideální víkend snů...

Sobota

8 hodin: Vstávat a cvičit! Protože ke snídani jsou palačinky. Taky kakao. To nejvíc miluju! Další oblíbená mňamka: sušenky a bramboráčky se sýrem. To je lahoda! Moje oblíbené jídelní místo je hned vedle krbu. Romantika no!:-)

10:45 hodin: S kamarádkami jedeme do nákupního centra v Dallasu a celý den strávíme hledáním těch nejlepších kousků do skříně. To je ráj!

20 hodin: Holčičí párty! S mou sestřenicí Priscillou (19) se nejdřív dlouhé hodiny líčíme v koupelně. Pak se vyráží na grilpárty, kde se sejdeme s dalšími kamarády a užijem si super večer!

O čem Selena sní

7. října 2011 v 8:57 Novinky o Sel
I Sel (19) má svého idola. Je jím americký herec Shia LaBeouf (25) a star se s ním nedávno potkala. Jaké to bylo? Nejen o tom si přečteš v tomhle článku.

O čem sníš?

"Doufám, že přijde den, kdy budu schopná otevřít vlastní charitativní organizaci, která bude pomáhat nejrůznějším lidem v nouzi. Teď jsem spolupracovala s několika společnostmi a ta práce mě opravdu naplňovala. Chci být pyšná na všechno, co dělám. Chci být dobrý člověk. Nechci peníze jen vydělávat, ale ráda bych je také zprostředkovávala těm, kdo je z nějakého důvodu nemají."

Jaké bylo setkání s Shiou?

"Stalo se to v létě a pořád na to vzpomínám. Bylo to naprosto úžasné. Někdo z produkce mi řekl, že na mě u šatny čekají dva fanoušci, měla jsem radost a vydala se za nimi. Když jsem ale přišla do haly, seděl tam Shia LaBeouf. Byla jsem v šoku, dělala jsem, že ho nevidím a utekla jako malá holka. Byl tak nádhernej... On ale vyběhl za mnou a volal: 'Počkej, počkej... já tě přeci neukousnou... pokecáme.' Stoprocentně věděl, že jsem jeho velká fanynka a že ho zbožňuju, ale zachoval se úplně skvěle a nakonec jsme si výborně popovídali."

Máš nějaký zaručený tip ohledně randění?

"Jediná rada, kterou ode mne uslyšíte je, buďte sami sebou. Nefunguje to, když si člověk hraje na někoho, kým není. Zažila jsem pár vztahů, kdy jsem snažila chovat tak, jak chtěl můj kluk a nefungovalo to. On se se mnou nudil a já jsem si připadala příšerně nedokonalá. Teď je ze mne v podstatě jednoduchý člověk. Říkám to, co si myslím, nesnažím se nikoho měnit a jsem prostě za všech okolností Selena Gomez. A ono to funguje." (smích)
Selena G: nestarám se o bulvár

7. října 2011 v 8:51 Novinky o Sel
Krásná Sel (19) nám prozradila, jak se dokáže vypořádat s odmítnutím, jaké to je patřit mezi nejmladší hollywoodské stars a také něco málo o médiích a Justinu Bieberovi...

Zažila jsi ve své kariéře už nějaké odmítnutí? Jak sis s takovou situací poradila?

"Když mi bylo jedenáct, přišla jsem na jeden casting, kde mi režisérka řekla, že nejsem dost silná osobnost na to, abych se stala hvězdou, že ze mě nikdy nic nebude. Teď tu práci dělám, miluju ji a zvládám ji. Ta ženská se fakt spletla, ale já jsem si z ní tenkrát nic nedělala. Nelituju se a nikdy ze sebe nedělám oběť. Myslím, že každý si může sám za to, jak se mu daří. Je lepší se s odmítnutím poprat, než se nad ním hroutit."

Jaké to je být teenager v Hollywoodu?

"Ze všech stran na tebe někdo tlačí, abys nějak vypadala a nějak se chovala. Občas je těžké zorientovat se v tom, kdo s tebou myslí opravdu dobře a kdo chce na tobě jen vydělat. Já se snažím být pořád sama sebou, zůstat i ve světě showbyznysu dobrým člověkem."

Jak snášíš to, že tvůj vztah s Justinem je pod neustálým dohledem bulváru?

"Je mi 19, takže si myslím, že cokoli co právě teď dělám, není nijak vážné, vždyť se bavím... Užívám si života a nechci se před nikým skrývat a strachovat se, že někdo uvidí, jak někoho líbám. Je mi jedno, jestli o mě bulvár píše nebo ne, nestarám se o něj. Důležití jsou moji fanoušci."


Sel namá čas na dovolenou

7. října 2011 v 8:48 Novinky o Sel
Justin jako zamilovaný přítel svou lásku hýčká. Naposledy věnoval Seleně jako dárek lahvičku svého parfému.
Justin je prostě romantik a chtěl potěšit Selenu něčím krásným. Proto jí věnoval flakónek vůně Someday, která pod jeho jménem vyšla na začátku tohoto roku. Z vůně se stal rázem bestseller, ale Sel přiznala, že se s ní nevoní každý den.

"Oh, ano, Justin je hodně romantický. Naposledy mi dal lahvičku své vůně Someday. Ví, že já parfémy miluju, ale nejsem ten typ, že bych se voněla každý den stejnou vůní, takže je hodně střídám podle chuti," svěřila se Sel.

"Teď jsem si nejvíc oblíbila Summer of Love od Anna Sui, ten je dokonalý," dává svůj tip.


Selena teď měla nabitý program s propagací singlu Love You Like a Love Song a za chvíli začíná točit nový film, takže příštích pár měsíců jí určitě nezbude čas na společnou dovolenou s Justinem. "Nikam přes léto nejedeme. Já mám celé léto turné a pak mě čeká nový film," nastínila nejbližší plány.

Se singlem Love You Like a Love Song sklízí v hitparádách úspěch. Řekla ale, že určitě nemá nic společného s jejími vztahy. "Ta písnička je o pochopení lásky. O tom, jaký je ten prvotní pocit, někomu úplně podlehnout. Všichni ho máme rádi a chceme ho zažívat znovu a znovu…"Justin se stará o sestřičku

1. října 2011 v 15:06

Hity Justina Biebra (17) dokáží potěšit většinu dospívajících slečen, zpěvák se ale tentokrát rozhodl rozdávat radost něčím jiným než zpěvem. Svou mladší sestřičku Jazmyn pozval v Atlantě do cukrárny, kde si spolu dali vafle.

Justin se ve státě Georgia připravuje na své jihoamerické turné, dokáže si ale najít čas i na rodinu. Jak je vidět, čtyřletá Jazmyn se se starším bráchou rozhodně nenudí - oba dovádí a dělají obličeje do objektivu.
Spolu se sourozenci Bieberovými byl i jejich otec Jeremy, chyběla jen Justinova přítelkyně Selena Gomez (19). Jak prozradil server Hollywood Life, herečka a zpěvačka se rovněž rozhodla strávit pár dní s rodinou